Blog

Latest Industry News

Integart na Packaging Innovations 2017 – już od 4 kwietnia!

Packaging Innovations 2017 to jedne z najważniejszych targów opakowań w Europie. Najbliższa, IX edycja imprezy, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 roku w EXPO XXI w Warszawie. W targach uczestniczyć będą dostawcy opakowań, etykiet, systemów pakowania, transportu oraz wszelkich rozwiązań technologicznych służących drukowi na materiałach dedykowanych na opakowania, uszlachetnianiu druku czy konfekcjonowaniu i post-finishingowi dla tej branży.

Udział w wydarzeniu weźmie także firma Integart. Na firmowym stoisku zaprezentowane będą rozwiązania firmy HP oraz Zund dedykowane drukowi opakowań a także obróbce postfinishingowej. Do Państwa dyspozycji będą szwajcarski ploter tnący Zund G3 (więcej informacji) oraz drukarka wielkoformatowa HP Latex 375 (link).

Zund G3 – flagowy produkt firmy Zund znany z uniwersalności i szerokich możliwości adaptacyjnych. Dostępny jest w wielu rozmiarach stołów, dzięki czemu idealnie sprawdza się w wielu różnych branżach. Urządzenie charakteryzuje się wysoką precyzją m.in. w cięciu, bigowaniu czy perforowaniu. Model G3 doskonale odnajdzie się w produkcji opakowań, nawet tych najbardziej skomplikowanych, zarówno w mniejszych jak i większych nakładach. Warto wspomnieć o narzędziu jakie oferuje dostawca – oprogramowaniu Zund Cut Center, które posiada gotową bibliotekę rozwiązań opakowaniowych i POS, do wykorzystania dla użytkowników technologii Zund. To narzędzie zaprezentujemy na targach.

targi packaging_04_17

Organizator targów umożliwia uzyskanie wejściówek na to wyjątkowe wydarzenie już dziś. W tym celu została uruchomiona specjalna strona http://rejestracja.x24.pl/. Jest to najwygodniejszy sposób uzyskania bezpłatnego wstępu na wydarzenie.

Do zobaczenia na targach! Czekamy na Was na stoisku H6!

Back to top
Dlaczego Zund