O firmie Integart

Integart Sp. z o.o. to firma funkcjonująca od 1994 roku. Została stworzona na bazie doświadczenia właściciela firmy zdobytego na rynku zachodnioeuropejskim a także przedsiębiorstwa prowadzonego w Ameryce Północnej w latach 1988-1994.

Firma jest wiodącym w Polsce dystrybutorem urządzeń niezbędnych w branży LFP oraz Viscom: począwszy od drukarek przez plotery tnące stołowe oraz rolowe po laminatory wielkoformatowe i stoły aplikacyjne włącznie. W swojej 22 letniej historii działania Integart Sp. z o.o. osiągnął status jednego z największych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych, które wykorzystuje się zarówno w reklamie jak i drogownictwie, w Polsce.

Firma zatrudnia około 190 osób i posiada łącznie 12 oddziałów w Polsce i 2 oddziały Czechach. Łączna powierzchnia magazynowa należąca do firmy zajmuje 14000 m2. W podwrocławskim Błoniu mieści się centrala firmy wraz z własnym składem i agencją celną. Duże zaplecze sprzętowe i Centrum Konfekcji umożliwia dostawy i wysyłki materiałów z uwzględnieniem dowolnych i indywidualnych potrzeb klientów.

Od samego początku działalności firma kieruje się mottem: „Sprawdzony Partner zadba o Twoje sprawy”, które jest konsekwentnie realizowane. „Wartością dodaną każdego przedsiębiorstwa jest to że potrafi klientowi pomóc, pomóc nie tylko w dostarczaniu produktów o niskiej cenie ale pomóc mu wiedzą i wsparciem w obszarze aplikacji w obszarze nowych rozwiązań. W obszarze zakupu odpowiedniej technologii dla swoich potrzeb” – mówi Prezes Sławomir Kot-Zaniewski. Integart zapewnia swoim Klientom łatwy i szybki dostęp do niezbędnych materiałów oraz maszyn, serwisu i niezwykle cennego doświadczenia pracowników. Współpraca z firmą Zund trwa nieprzerwalnie od 2011 roku. W Centrum Prezentacji, do dyspozycji naszych Klientów i firm zainteresowanych technologią Zund, dostępne jest flagowy model ZUND G3. Wszelkie inne rozwiązania nasi Klienci mogą testować w Szwajcarii. Firma zapewnia profesjonalny, autoryzowany serwis wszystkich rozwiązań marki Zund.

Back to top