Blog

Latest Industry News

Zund BHS-150 – system cięcia cyfrowego dla branży opakowaniowej

Interesują Cię niestandardowe rozwiązania w procesie produkcyjnym w zakresie opakowań, ukierunkowane na maksymalną wydajność? Oto szczegóły dotyczące urządzenia BHS-150.

Urządzenie BHS-150, to połączenie w pełni zautomatyzowanego transportu materiałów i potężnych możliwości stołów tnących Zünd, które są kluczem do niezwykle wydajnej produkcji cyfrowej. Zünd BHS-150 skraca czas operacyjny jednocześnie obniżając koszty operacyjne.

A zatem, jak Zünd BHS-150 usprawnia procesy produkcyjne cięcia cyfrowego?

Wydajny proces układania w stosy

Maksymalna wysokość stosu, która może wynosić nawet 1,5m, pozwala na znacznie dłuższy, nieprzerwany czas pracy bez nadzoru operatora. Dzięki temu cały proces produkcji może przebiegać w sposób jeszcze bardziej wydajny i ekonomiczny. W pełni ułożone stosy można przemieścić do miejsca docelowego bez przerywania procesu produkcyjnego.

Najwyższa prędkość, maksymalna wydajność

BHS-150, to urządzenie przeznaczone do pracy ze stołami Zünd G3 oraz D3. Technologia dual-beam w modelu D3 umożliwia uzyskanie jeszcze większego wzrostu wydajności całego procesu.

Automatyczny wybór pliku

Podczas ładowania, system automatycznie skanuje nadrukowane kody QR i pobiera odpowiednie informacje z pliku. Umożliwia to niezawodną identyfikację różnych zadań w stosie w celu uzyskania w pełni zautomatyzowanej pracy w trybie non-stop. Praktycznie każdy arkusz może być cięty na podstawie innego pliku!

Idealny do różnej grubości materiałów

BHS-150 może efektywnie przetwarzać materiały o grubości do 110 mm.

Bezmostkowe układanie

Przenośnik współpracuje z systemem układania w stosy i jest w stanie ułożyć gotowe arkusze w idealne stosy, bezpośrednio na palecie. Zastosowana konstrukcja przenośnika eliminuje potrzebę stosowania mostków, co usprawnia oddzielanie gotowych elementów od odpadu.

Modułowa budowa

Cięcie, bigowanie, perforowanie – modułowa budowa stołów tnących Zünd umożliwia użytkownikom elastyczne dopasowanie urządzenia do potrzeb produkcyjnych. Do każdego zadania produkcyjnego można zastosować do trzech rodzajów narzędzi jednocześnie. Nie ma potrzeby przerywania produkcji w celu wymiany narzędzi na inne!

Maksymalna wydajność procesu także w obróbce mniejszych formatów

Jednostka załadunkowa może podawać wiele arkuszy jednocześnie, dzięki czemu możliwe jest pełne wykorzystanie obszaru cięcia stołu tnącego. Zapewnia to maksymalną wydajność urządzenia nawet w przypadku obróbki mniejszych formatów.

Chciałbyś wziąć udział w pokazach urządzenia Zünd BHS-150 i zobaczyć je w akcji na własne oczy? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w pokazie. Więcej informacji dotyczących eventu oraz możliwość rejestracji na stronie https://www.integart.com.pl/events/item/110.

Back to top
Dlaczego Zund