Dlaczego warto postawić na stoły tnące Zünd?

Odpowiedź znajdziesz w naszych filmach.

Za co kochamy stoły Zünd?

Jeżeli zaczniesz pracować z Zündem, nie będziesz już w stanie prowadzić dalej bez niego biznesu. Według opinii użytkowników to najlepsza maszyna na rynku. Sprawdź, za co nasi Klienci kochają Zünda.

Realna oszczędność

Zünd jest w stanie zastąpić nawet 6 wyspecjalizowanych pracowników. Szybko i w sposób automatyczny wykona za nas różnego rodzaju prace. Czy zainwestowanie w tego typu maszynę jest opłacalne?

Niezawodny i dokładny, jak szwajcarski zegarek

Produkty szwajcarskiej firmy Zünd są powszechnie znane ze swojej precyzji i dokładności. A dzięki ich niezawodności możemy bez obaw planować realizacje zleceń i dotrzymywać terminów. Sprawdź osobiście, jak maszyny Zünd uszczęśliwią Twoich Klientów.

Prosty w obsłudze

Czy obsługa tak precyzyjnego urządzenia, jakim jest stół tnący Zünd to skomplikowane zadanie? Ile realnie trwa przeszkolenie operatora oraz ile czasu zajmuje przygotowanie plotera do obróbki materiału? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej.

Wszechstronność zastosowania

Maszyny Zünd pozwalają nam wycinać praktycznie każdego rodzaju materiał dostępny na rynku. Wszechstronność ich zastosowania umożliwi rozszerzenie biznesu, otwierając przed nami nowe rynki zbytu.

Wydajny 24h na dobę

Systemy cyfrowego cięcia Zünd pracują dla Klientów 24h na dobę, niejednokrotnie 5-6 dni w tygodniu. Praca wykonana przez nich pozwala całkowicie zoptymalizować czas i pieniądze.

O kampanii

Systemy cyfrowego cięcia szwajcarskiej firmy Zund są powszechnie uznawane za najlepsze na rynku światowym. Ekipa naszej firmy – Smart TV – odwiedziła partnerów biznesowych z różnych regionów Polski, aby zweryfikować, jak maszyny te sprawdzają się na naszym rynku i dlaczego wybierają je Klienci Smart LFP.

W taki właśnie sposób powstał cykl filmów, które pokazują, czym kierowali się nasi partnerzy wybierając stoły Zund. Każdy z nich jest poświęcony wybranej tematyce a wypowiadający się użytkownicy na co dzień pracują z systemami Zund.

Wszystkim Partnerom Smart LFP przekazujemy podziękowania za udział w przygotowanym materiale. Poniżej prezentujemy firmy, które odwiedziliśmy z kamerą Smart TV.

Kolejne filmy będą cyklicznie aktywowane, prosimy śledzić nasze profile na FB i LinkedIn. Będziemy tam na bieżąco informować, który odcinek jest już dostępny. Natomiast jeżeli chcesz przetestować urządzenie lub dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań ofertowanych przez firmę Zund zapraszamy do kontaktu.

Partnerzy kampanii

Bardzo dziękujemy wszystkim Partnerom Smart LFP za udział w przygotowanym materiale. Poniżej prezentujemy firmy, które odwiedziliśmy z kamerą Smart TV.

Agencja Reklamowa CONTACT to firma z ponad 21 letnim stażem działająca w sektorze kreacji i produkcji reklamowej. Od zawsze jakość bez kompromisów była dla nich najważniejszą wartością. Marka własna agencji - drukarnia www.DPSdruk.pl - to certyfikowany producent wydruków grafiki 3M™ MCS™ Warranty Qualified Manufacturer. Po spełnieniu szeregu... kryteriów oraz wymagań jakościowych, została doceniona przez firmę 3M, uzyskując status 3M Select Graphic Provider Platinum. Drukarnia pracuje na najnowszych drukarkach HP w technologii wielkoformatowego druku lateksowego. Zespół AR CONTACT to również doświadczeni aplikatorzy, którzy zostali przeszkoleni w Certyfikowanym Centrum Szkoleniowym 3M - The Wrap Center - uzyskując stosowne certyfikaty m.in. prestiżowy i rozpoznawalne na całym świecie tytuły: 3M Preferred Graphic Installer, 3M Endorsed Installer oraz 3M Endorsed Architectural Installer. Przyznane certyfikaty rozpoznawalne są międzynarodowo dzięki wspólnym w ponad 200 krajach standardom egzaminowania. Pokaż więcej

Jesteśmy drukarnią mieszczącą się w Poznaniu – specjalizująca się we współpracy korporacyjnej z małymi i dużymi firmami oraz agencjami reklamowymi. Oferujemy wysokojakościowy druk ekologiczny oraz obróbkę materiałów. Wyróżnia nas szeroko rozbudowany park maszynowy, kreatywny dział graficzny oraz ogromny potencjał produkcyjny. Od samego... początku firma koncentruje się na ekologicznych rozwiązaniach oferując druk przy użyciu najnowszych technologii.

Własny, nowoczesny park maszynowy Xerox, Konica (Digital), Roland (EcoSolvent), HP (Latex), ZUND( Cut i CNC ), Mark Andy (druk rolowy etykiet), Summa (Cut), a nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach również w zakresie wykonywanych montaży. Znajdziesz u nas wszystko na potrzeby współczesnego marketingu: poligrafia, wydruki wielkoformatowe, materiały POS, systemy wystawiennicze, tekstylia, gadżety i wiele innych. Szeroki zakres usług drukarskich, obróbki materiałów i prac wykonywanych na miejscu u klienta takich jak montaże czy wyklejanie pozwala zaoferować kompleksową obsługę Firmom i Agencjom Marketingowym. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych proponujemy elastyczne formy współpracy- jako jedni z nielicznych oferujemy gwarancję na wykonywane zlecenia, posiadamy niezbędne certyfikaty coraz częściej wymagane na europejskim rynku reklamy i druku. Wśród naszych Klientów mamy liderów rynku różnych specjalizacji: duże firmy produkcyjne z branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej, znane sieci handlowe, galerie, firmy deweloperskie, motoryzacyjne, uczelnie wyższe, teatry, hotele, firmy komunikacyjne, agencje reklamowe i eventowe, fundacje i stowarzyszenia i wiele, wiele innych. Realizujemy zlecenia także dla Kontrahentów zagranicznych. Współpracujemy z największymi dostawcami materiałów, mediów do druku i reklamy oferując finalnie produkty wysoko – jakościowe i dokładny druk, w ostatnim czasie za wyjątkiem standardowych materiałów poligraficznych i reklamowych jedną głównych gałęzi naszej działalności stała się produkcja wszelkiego rodzaju naklejek i etykiet.
Pokaż więcej

Działa na kilku europejskich rynkach od ponad 20 lat. Firma ukierunkowana na projektowanie oraz produkcję wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych i merchandisingowych, w szczególności dla klientów korporacyjnych z branży kosmetycznej. Mając na uwadze interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami Interesariuszy od 2018... roku pracuje w standardzie SA8000 i posiada certyfikat odpowiedzialności społecznej SA8000:2014. Posiada siedzibę w Bydgoszczy.Pokaż więcej

Spółka Ondre to rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie reklamy, poligrafii oraz designu dekoracyjnego i architektonicznego. Misją firmy jest dostarczać kompleksowych usług w oparciu o ekspercką wiedzę, doświadczenie i technologie, w możliwie jak najkrótszym czasie. Firma stawia na budowanie trwałych relacji oraz bycie partnerem biznesowym... godnym zaufania. Spółka Ondre realizuje kompleksowe zlecenia – od małych dla klientów indywidualnych po rozbudowane i skomplikowane projekty dla różnorodnych odbiorców z sektora B2B.Pokaż więcej

Kreativia to drukarnia wielkoformatowa z ogromnym zapleczem technologicznym, producent reklam i systemów targowych. Jesteśmy nowoczesną drukarnią wielkoformatową oraz producentem systemów reklamowych i dekoracji. Oferujemy usługi druku oraz największy asortyment produktów reklamowych i dekoracyjnych z personalizacją stworzony na potrzeby... naszych partnerów. Jesteśmy dostawcą wielu technologii oraz setek produktów, które wprowadzone do Twojej oferty, zwiększają możliwości sprzedaży. Opracowujemy systemy i produkujemy dla Ciebie - obejmujemy pełen nadzór nad zleceniem, produkcją, projektem, wysyłką. Dostarczamy produkty najwyższej jakości partnerom w całej Europie. Kreativia to zespół ponad 160 zgranych osób kreujących produkty wysokiej jakości w dwóch zakładach produkcyjnych. Produkujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obsługujemy partnerów z całej Europy, dając wsparcie techniczne i produktowe. Nieustannie doskonalimy się w automatyzacji procesów produkcji oraz obsługi Klienta, co umożliwia nam oferowanie konkurencyjnych cen.

Własny Park Maszynowy - Wiodące technologie druku na materiałach sztywnych, rolowych oraz tekstylnych.

System Rabatowy - atrakcyjny system rabatowy uzależniony od Twoich miesięcznych obrotów.

Oprogramowanie ESKO - Oprogramowanie wspierające produkcję oraz komunikację (klient-opiekun-produkcja).

System Kontroli Jakości - Każdy produkt podlega skrupulatnemu systemowi kontroli jakości.
Pokaż więcej

Producent szerokiej gamy oznakowań. W ich ofercie znajdziemy m.in. materiały 3D, etykiety, panele i maskownice, decory, tabliczki ochroniarskie i wiele innych oznakowań przemysłowych. W produkcji wykorzystują najnowsze technologie i materiały. Jakość swoich usług opierają na długoletnim doświadczeniu. Firma wypracowała precyzyjny system zarządzania produkcją... oraz skuteczny system kontroli końcowej. Pokaż więcej

Kseroplast to 30 trudnych lat doświadczeń i większych lub mniejszych sukcesów. Te duże i te mniejsze mają dla nas takie samo znaczenie. Potwierdzają nasze przeświadczenie, że wybraliśmy dobrą i słuszną drogę rozwoju. Każde zadanie którego się podjęliśmy zawsze było wyzwaniem, z którym trzeba było się zmierzyć. Ale zadowolenie i wieloletnia współpraca... z tymi samymi Klientami jest wystarczającą laurką o jakiej mogą pomarzyć takie firmy jak nasza. W dzisiejszym pędzącym świecie przez nasze ręce przechodzą tysiące informacji i obrazów, nad którymi pracują specjaliści pozostający zawsze w cieniu. Klient w końcowym efekcie nawet nie zdaje sobie sprawy ilu ludzi, i w jakim czasie pracowało nad projektem, który właśnie trzyma w ręku i który wzbudza jego zachwyt. Oczekuje tylko doskonałego produktu końcowego. I taki od nas otrzymuje. Tak działamy. Od ponad dwudziestu lat kształtujemy rzeczywistość. Teraz chcemy pracować także dla Ciebie… Pokaż więcej

UNIGRAF Sp. z o.o. działa 20 lat na rynku poligraficznym obecnie swoją produkcje opiera na technologii HP Latex oraz Zund. Firma specjalizuje się w realizacjach reklamowych dedykowanych dla sieci handlowych w segmencie wystroju sal sprzedaży i materiałów POS. Działają także w sektorze, przemysłu skupiając się na produkcji oznaczeń BHP. Szeroki zakres usług... świadczonych w wielu branżach to wyróżnik Unigraf.Pokaż więcej

Poznańska firma dostarcza rozwiązania w zakresie wyposażenia i kompleksowego oznakowania powierzchni komercyjnych. Specjalizuje się w produkcji materiałów POS takich jak ekspozytory, standy i zabudowy sklepowe, a także brandingu placówek dla klientów sieciowych. MABIT dysponuje własnym zapleczem produkcyjnym w zakresie obróbki tworzyw sztucznych... , drewna, metali oraz druku wielkoformatowego. Z powodzeniem realizowane są tam multi-technologiczne procesy łączące szeroką gamę materiałów.Pokaż więcej

Chciałbyś przetestować urządzenie?

A może jesteś zainteresowany jego zakupem?

Chcesz być informowany o kolejnych odcinkach naszego cyklu? Zostaw swój email!

    Administratorem danych osobowych jest SMART LFP sp. z o.o., 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 66. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

    Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP sp. z o.o., 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 66 obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP sp. z o.o. danych osobowych w tym celu.

    Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP sp. z o.o., 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 66 obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP sp. z o.o. danych osobowych w tym celu.

    Back to top
    Dlaczego Zund