Zünd Systemtechnik AG to rodzinna firma o globalnym zasięgu, specjalizująca się w opracowywaniu i tworzeniu systemów cięcia cyfrowego. Nazwa Zünd reprezentuje szwajcarską jakość i jest synonimem precyzji, efektywności oraz solidności. Od 1984 roku firma Zünd opracowuje, tworzy i sprzedaje modułowe systemy wycinarek. Na całym świecie jest rozpoznawalna i uznawana za lidera w tym segmencie.

Klientami firmy Zünd są producenci i dostawcy w wielu różnych branżach (grafika, opakowania, artykuły tekstylne i skórzane, tkaniny i kompozyty techniczne). Siedziba firmy Zünd mieści się w Altstätten (Szwajcaria), gdzie znajdują się działy badawczo-rozwojowy, marketingu oraz hala produkcyjna. Oprócz własnych oddziałów sprzedażowych i serwisowych w Hong Kongu (Chiny), Bangkoku, Indiach, Włoszech, Holandii oraz Stanach Zjednoczonych, Zünd posiada również na całym świecie sieć doświadczonych niezależnych partnerów dystrybucyjnych i serwisowych. Integart jest jedynym oficjalnym dystrybutorem stołów marki Zünd w Polsce.

Idea technologii Zund

Technologia z misją

Urządzenia główne to podstawa koncepcji budowy modułowej marki Zünd. Tego rodzaju budowa pozwala na dodawanie dowolnie wybranych narzędzi i opcji w prosty sposób, co przekłada się na niskie koszty konfiguracji i rozszerzania funkcjonalności sprzętu. Nowe rozwiązania i innowacje firmy Zünd są tworzone w ten sam sposób, co gwarantuje ich kompatybilność. Bez względu na to, jak skonfigurujesz swój ploter Zünd dziś, będzie to bezpieczna inwestycja na przyszłość. To wszystko sprawia, że maszyny marki Zünd są niezwykle wydajne i rentowne, a ich wartość pozostaje taka sama przez wiele lat.

Obsługa Klienta

Zasady, które stosujemy przy produkcji naszych urządzeń obowiązują również w odniesieniu do obsługi klienta. Firma Zünd stawia na efektywność, precyzję i niezawodność. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści są zawsze do Państwa dyspozycji. Bez względu na lokalizację zawsze można skontaktować się telefonicznie z pracownikiem technicznym naszej firmy. Nasze lokalne oddziały i dystrybutorzy robią wszystko, by czas oczekiwania na odpowiedź był jak najkrótszy i są zawsze gotowi do pomocy.

ROI marki Zund

Solidne wykonanie i wyjątkowa jakość – na całym świecie nieprzerwanie pracują tysiące ploterów marki Zünd, będąc namacalnym dowodem na bezkonkurencyjną rentowność tych urządzeń. Innowacyjna technologia i najwyższe standardy budowy gwarantują niskie koszty obsługi. Kolejną zaletą naszych produktów jest wyjątkowa energooszczędność. Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych metod przetwarzania, najnowocześniejszych generatorów ssących i zaawansowanych systemów przesuwania materiałów nasze urządzenia są energooszczędne, przyjazne środowisku i zgodne ze standardami zrównoważonego rozwoju.

Back to top
Dlaczego Zund