Najwyższa wydajność i efektywność – innowacyjna, zintegrowana koncepcja nowej maszyny Q-Line z BHS180 robi różnicę.

Q-Line z BHS180 to nowa generacja niezwykle wydajnych systemów tnących firmy Zünd. Jego wyjątkowe właściwości użytkowe opierają się na koncepcji maszyny, która została zaprojektowana całkowicie od podstaw.

Nowa Q-Line z BHS180 jest nie tylko wyjątkowo szybka, ale także wyjątkowo mocna. Zünd wykorzystuje wszystkie zalety najnowszych innowacji w dostępnych materiałach. Podstawa maszyny wykonana jest z odlewu mineralnego, który zapewnia wyjątkową stabilność, a belki wykonane są w całości z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym. Krótko mówiąc, nowa linia Q-Line z BHS180 firmy Zünd po raz kolejny na nowo zdefiniowała wydajność cięcia cyfrowego.

Nowoczesna budowa

Podstawa wykonana z odlewu mineralnego gwarantuje stabilność, a belki z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym sprawiają, że Q-Line z BHS180 to maszyna niezwykle wytrzymała i niezawodna.

Prędkość

Całkowicie nowa koncepcja maszyny stojąca za Q-Line z BHS180 na nowo definiuje wydajność. Nowe komponenty maszyny, takie jak solidna podstawa z odlewu mineralnego, nowy liniowy układ napędowy oraz tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem węglowym zastosowane w belkach zapewniają imponującą prędkość do 2,8 m/s.

Przyspieszenie

Zdumiewający poziom wydajności znajduje odzwierciedlenie na różne sposoby — między innymi w imponującym przyspieszeniu do 2,1 g, które umożliwia niezwykle wysokie prędkości przetwarzania i znacznie krótsze czasy cyklu dla każdego zadania.

Nacisk

Zundi Q-Line to siła, z którą trzeba się liczyć. Nowe moduły narzędzi, oparte na najnowszej technologii, są w stanie wywierać nacisk bigowania do 500 N.

Szerokość robocza

Nowe stoły Q-Line z BHS180 są dostępne w trzech różnych rozmiarach. Wybierz wielkość maszyny najlepiej dopasowaną do konkretnych wymagań produkcyjnych.

Zwrot inwestycji

Innowacyjna technologia i lepsza produkcja gwarantują niezawodne efekty i niskie koszty eksploatacyjne. Z uwagi na modularną budowę urządzenia, plotery z rodziny Q-Line z BHS180 mogą zostać zaadoptowane do stale zmieniających się potrzeb i utrzymać swoją wartość wyjątkowo dobrze przez cały okres użytkowania.

Rozmiary stołów

Urządzenie dostępne jest w wielu opcjach różniących się rozmiarami stołów. Dzięki temu możesz dopasować rozmiary powierzchni roboczej do indywidualnych potrzeb.

18-32D
Szerokość obszaru roboczego 1800 mm
Długość obszaru roboczego 3200 mm

22-32D
Szerokość obszaru roboczego 2270 mm
Długość obszaru roboczego 3200 mm

32-32D
Szerokość obszaru roboczego 3210 mm
Długość obszaru roboczego 3200 mm

Najnowsze urządzenia

AUTOMO

Wielofunkcyjne narzędzie, które działa jako nośnik dla wielu różnych rodzajów narzędzi. To wszechstronne rozwiązanie pozwala na elastyczność w przetwarzaniu różnorodnych materiałów.

DRAWTO

Narzędzie do znakowania i rysowania, które działa na niemal każdym materiale. Teraz tworzenie znaków i rysunków jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki DRAWTO.

CRETO

Bigówka dostępna w kilku różnych wersjach, pozwalających dostosować średnicę koła bigującego do konkretnych potrzeb. Precyzyjne bigowanie to teraz rzeczywistość z narzędziem CRETO.

UNITO

Uniwersalne narzędzie do cięcia nożem wleczonym. Doskonale radzi sobie z szeroką gamą materiałów. Wyposażone w ostrza wyśrodkowane lub mimośrodowe zapewnia precyzję i efektywność w każdym zadaniu.

ELOSTO

Wyjątkowe narzędzie oscylacyjne zasilane elektrycznie do cięcia materiałów o grubości do 55 mm. Dzięki ELOSTO można bez problemu przetwarzać nawet najbardziej wymagające materiały.

PERTO

Precyzyjne narzędzie do perforacji.  Jego wyjątkowa precyzja i jakość wykonania sprawią, że Państwa projekty będą zachwycać.

Back to top
Dlaczego Zund