Zaoferuj swoim Klientom coś, czego nie może zaoferować im konkurencja! przy użyciu najbardziej zaawansowanych na świecie ploterów cyfrowych – mistrzowskich urządzeń firmy Zünd.

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku, designerskie kształty i oryginalne materiały cieszą się dużą popularnością. Najnowsze technologie firmy Zünd spełniają te wymagania lepiej niż kiedykolwiek. Wzory strukturalne, ekspozycje wycinane konturowo, elementy składane – plotery firmy Zünd wykańczają wszelkiego rodzaju, powszechnie stosowane i nowo opracowane, materiały w sposób łatwy, wydajny i oszczędny.

1

Oznakowanie półek

Wycinane konturowo, propylenowe plansze reklamowe do promocji sklepowych i wystaw okiennych.

2

Znaki wiszące

Akrylowe znaki mobilne, wycinane z dużą prędkością dzięki zoptymalizowanemu, przytrzymującemu systemowi ssącemu.

3

Grafika podłogowa

Laminowane elementy winylowe ze stroną samoprzylepną, cięte stykowo lub nacinane, do naklejek podłogowych i mat podłogowych.

4

Ekspozycje

Cięte lub trasowane, lekkie materiały POP/POS do 50 mm/2” grubości. Idealne do dekoracji sklepowych.

O jakości produktu decyduje jego wykończenie

Produktywność generuje zysk

Dzięki stale rosnącej szybkości i jakości druku, technologia cyfrowa w połączeniu z ploterami firmy Zund umożliwia nieskończony szereg możliwości. Najszybszy i najdokładniejszy na świecie system post-finishingu jest do Twojej dyspozycji do produkcji, automatycznie przycinanych i ciętych konturowo, banerów, plakatów, flag i wielu innych materiałów elastycznych w sposób szybszy i bardziej wydajny niż kiedykolwiek.

1

Tekstylia, banery tekstylne

Porowate materiały elastyczne do produkcji flag, banerów, roll-upów. Doskonałe cięcie przy użyciu szybkich narzędzi i transportu materiałów.

2

Grafika samochodowa

Wrażliwy na nacisk winyl do tworzenia grafik na floty pojazdów, nadruków na pojazdy i naklejek. Nacinane lub przecinane na wylot.

3

Elementy lightbox

Przewijające kasetony świetlne i ekspozycje podświetlane, wycinane z dużą prędkością.

4

Grafiki przezroczyste

Wielkoformatowe banery siatkowe i osłony budynków, cięte przy wysokiej prędkości obrotowym narzędziem z napędem silnikowym.

Przyciągnij Klientów swoją kreatywnością

Nowe rozwiązania napędzają rynek

Kreatywnie i ekonomicznie – to istotne cechy przy projektowaniu ekspozycji handlowych, salonów i zastosowań wystawowych. Plotery firmy Zünd wdrażają nowe pomysły, usuwając wszelkie granice kreatywności i doboru materiałów. Materiały sztywne, elastyczne i składane oferują nieograniczone możliwości. Z firmą Zünd, wykończenie staję się łatwe i opłacalne.

1

Ekspozycje reklamowe

Pop-upy, roll-upy i ekspozycje tekturowe, cięte i bigowane. Idealne do składanych wyświetlaczy panelowych w salonach wystawowych.

2

Wystrój i umeblowanie

Gruba tektura falista i kompozytowa w wersji składanej. Narzędzie Zünd V-Cut w najlepszym wydaniu.

3

Zestawy prezentacyjne

Skrzynki i opakowania polipropylenowe. Przykład wzornictwa strukturalnego z cięciem konturowym i bigowaniem.

4

Prezentery na ulotki

Cięcie, bigowanie i rylcowanie – wszystko w jednym. Skrzynki na ulotki, systemy do prezentacji i ekspozycje półkowe.

Wykończenie z użyciem urządzeń Zünd: dokładnie na czas, wydajnie i w bezkompromisowej jakości

Systematycznie malejący czas dostawy oraz coraz krótsze cykle produkcyjne mają tendencję do tworzenia zatorów w dziale wykończeniowym. Cięcie ręczne lub przy użyciu przestarzałych technologii prowadzi do złej jakości i jest narażone na błędy, a także bywa czasochłonne i kosztowne. Ponieważ wykończenie jest ostatnim krokiem w produkcji just-in-time, powtórne przetwarzanie jest często bardzo kosztowne.

Plotery cyfrowe firmy Zünd minimalizują nakład pracy i ryzyko, przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności i jakości. Zwiększ swoje możliwości proporcjonalnie z automatycznym, precyzyjnym i efektywnym przetwarzaniem szerokiej gamy materiałów sztywnych, elastycznych i składanych. Z tak różnorodnymi zastosowaniami, jak cięcie z dużą prędkością, trasowanie, bigowanie/nacinanie, a także kompleksowe, nacinanie-, firma Zünd zapewnia najwyższą elastyczność i wydajność produkcji. Zwiększ swoją innowacyjność. Przekonaj Klientów niezwykłymi rozwiązaniami.

Mistrzowskie urządzenia Zünd sprawiają, że wszystko to staje się możliwe!

Do pobrania

Back to top
Dlaczego Zund