Cięcie i zgrzewanie

Doskonałe cięcia, zgrzane krawędzie, jeden proces

Miękkie szyldy stanowią niezwykle uniwersalne rozwiązanie dla zastosowań POP/POS i docierają do wielu obszarów zdominowanych uprzednio przez papier, PCW oraz inne materiały. Do zastosowań związanych z tkaninami poliestrowymi firma Zünd opracowała moduł laserowy LM 100W, który tnie i zgrzewa krawędzie – wszystko w ramach jednego procesu.

Produktywność generuje zysk

Dwa w jednym: moduł laserowy tnie poliestrową tkaninę i jednocześnie zgrzewa krawędzie. Strzępienie się należy już do przeszłości.

Moduł laserowy eliminuje konieczność wykonywania żmudnej pracy ręcznej, zwiększa precyzję cięcia oraz skraca czas produkcji. Ponadto LM 100W umożliwia uzyskanie spójnych, doskonałych krawędzi o idealnej powtarzalności.

Bezpieczna obsługa

LM 100W to laser klasy 1, który nie wymaga użycia okularów ochronnych. Moduł laserowy jest całkowicie obudowany, dzięki czemu jego obsługa jest bezpieczna.

Rozwijane stojaki reklamowe

Banery wiszące/rozciągane

Grafika podświetlana

Flagi

Ekspozycje POP/POS

Wystawy

Wielofunkcyjne i elastyczne

Tkaniny poliestrowe stały się szeroko stosowanym materiałem do tworzenia banerów tekstylnych (tzw. soft signage). Teraz możesz rozszerzyć swój wachlarz usług dzięki funkcjonalności modułu laserowego LM 100W. Modułowa konstrukcja charakterystyczna dla oprzyrządowania Zünd zapewnia wszystko czego potrzebujesz, aby wyróżnić się na tle konkurencji. System tnący Zünd może w kilku prostych krokach przekształcić się w kompletną wycinarkę laserową.

Jakość

Proces cięcia laserem skutecznie zgrzewa krawędzie. Strzępienie się krawędzi tkaniny należy już do przeszłości. W porównaniu do cięcia ręcznego za pomocą noża termicznego lub przyrządów ultradźwiękowych, cyfrowe cięcie laserowe przeważa pod względem zarówno jakości cięcia, jak i precyzji.

Cięcie przy użyciu tradycyjnego ostrza

Cięcie i zgrzewanie przy użyciu modułu laserowego

Dane techniczne

Moduł laserowy LM 100W
Typ lasera CO2

Moc lasera w watach

100 W
Klasa lasera 1
Prędkość cięcia maks. 745 mm/s (30"/s)
Grubość materiału maks. 2 mm
Zalecane materiały Tkaniny poliestrowe
Dostępny dla wycinarek G3
Back to top
Dlaczego Zund