Modularne rozwiązania systemów tnących

Jeśli potrzebujesz ciąć, bigować lub frezować to plotery tnące marki Zund idealnie spełnią Twoje oczekiwania. Z Ponad 30-letnim doświadczeniem w cięciu cyfrowym technologia Zund nie ma sobie równych. Modułowa budowa urządzeń umożliwia dopasowanie urządzenia do indywidualnych i bardzo specyficznych zadań. Urządzenia tnące Zund są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie istnieje duże zapotrzebowanie na precyzyjne cięcie, wydajność oraz gdzie ważny jest szybki zwrot z inwestycji (rentowność). Wszystkie systemy tnące oferowane przez Zund posiadają ten sam interfejs i mogą być łatwo integrowanie z istniejącym procesem produkcyjnym.

Zastosowania

Ramki

Guma piankowa

Produkty medyczne

Filtry motoryzacyjne

Uszczelki

Pokrycia narciarskie

Dostępne narzędzia

Uniwersalne narzędzia tnące – UCT

Uniwersalne narzędzia rylcujące - SCT

Narzędzia Passepartout - PPT

Narzędzia Kiss-Cut - KCT

Uniwersalne Narzędzie Rysujące - UDT

Narzędzia Raster Braille - RBT

Back to top

Dlaczego Zund

    Prośba o kontakt
    Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się.

    Administratorem danych osobowych jest SMART LFP IBMT sp. z o.o., 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 66. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

    Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP IBMT sp. z o.o., 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 66 obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP IBMT sp. z o.o. danych osobowych w tym celu.

    Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP IBMT sp. z o.o., 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 66 obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP IBMT sp. z o.o. danych osobowych w tym celu.