Produkcja próbek, modeli, prototypów szybko, wydajnie... w najwyższej jakości

Plotery Zünd zawsze zapewniają najwyższą jakość! Szukasz rozwiązania idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb w zakresie produkcji opakowań? Nie szukaj dalej… Każde narzędzie tnące i bigujące firmy Zünd zostało sprawdzone w branży dla wszystkich powszechnie stosowanych materiałów opakowaniowych. Przekształć swoje pomysły w rzeczywistość i przedstaw swoim Klientom proponowane wzory w kilka sekund! Pozwól sobie na tworzenie próbek, modeli, prototypów szybko, wydajnie… w najwyższej jakości. Minimalna konfiguracja pozwala reagować szybko i skutecznie na wszelkie późniejsze zmiany. Twoi klienci będą zachwyceni!

Produktywność, która generuje zysk

Możliwości ploterów tnących firmy Zünd są nieograniczone: w zależności od wielkości i modelu, można przetwarzać tekturę falistą do 3,2 m szerokości w tej samej maszynie, która będzie cięła piankę opakowaniową 0,11 m. Wysokowydajne narzędzia bigują i tną wszystkie powszechnie stosowane materiały opakowaniowe na poziomie jakości, który pozwala wyeliminować konkurencję. Plotery Zünd mogą wykonać wszystkie niezbędne kroki w produkcji opakowań na jednej maszynie!

Tektura falista

Polipropylen

Opakowania z tektury litej

Opakowania z polipropylenu

System... do perfekcyjnego pakowania

Nowe rozwiązania napędzają rynek

Plotery firmy Zünd wdrażają nowe pomysły, usuwając wszelkie granice w kreatywności i w doborze materiałów. Materiały sztywne, elastyczne i składane oferują swoje nieograniczone możliwości. Z firmą Zünd, wykończenie staję się łatwe i opłacalne.

Tektura falista

Pianka

Opakowania systemowe

Pianka opakowaniowa

Produkcja odbywa się... w sposób całkowicie zautomatyzowany

Produkcja na zamówienie jest rzeczą oczywistą w druku cyfrowym. W pełni zautomatyzowane wykańczanie, z systemem obróbki tektury firmy Zünd, stanowi logiczny krok w wysoce produktywnym cyfrowym procesie produkcyjnym. Zarówno w cyklu krótkim, jak i długim, należy spodziewać się najwyższej jakości na wszystkich poziomach procesu bez użycia matryc, przy minimalnych wymaganiach w zakresie personelu.

Ekspozycja

Drukowana tektura falista

Ekspozycja wisząca

Niedrukowana tektura
falista

Element wzorniczy

Ekspozycja z pianki miękkiej

Zünd - bezpieczna inwestycja na przyszłość

Szeroka gama produktów Zünd pozwala wybrać odpowiednią kombinację narzędzi i opcji obróbki materiału – zarówno na początku, jak i na dalszym etapie produkcji. Urządzenia Zünd G3 oraz Zund S3 zapewnią taki rodzaj bezkompromisowej elastyczności, który pozwoli na rozszerzanie aktualnego systemu tnącego wraz z rosnącymi potrzebami. Niezależnie od zakupionej dziś konfiguracji, system tnący Zünd zawsze będzie bezpieczną inwestycją na przyszłość!

Do pobrania

Back to top
Dlaczego Zund