Zund D3 to perfekcyjne i wydajne urządzenie, którego doskonałość rozpracowano w każdym calu. Charakterystyczna modułowa budowa ploterów Zünd pozwala na szybką i prostą konfigurację potrzebnych narzędzi, również w modelu D3. Bez względu na rodzaj produktu czy wielkość przebiegu system budowy Zund D3 pozwala na dopasowanie rozmiaru do potrzeb produkcyjnych, producent oferuje 4 rozmiary stołów. W zależności od rodzaju wykonywanego zadania, przepustowość urządzenia można podwoić dzięki niezależnej pracy dwóch belek.

Elastyczna konfiguracja narzędzi

Plotery Zünd są tworzone w oparciu o koncepcję modularności, która gwarantuje większą elastyczność i konfigurowalność w stosunku do oferty konkurencyjnych firm. Dzięki modułowej budowie urządzenia możemy w niedrogi sposób zmieniać i ulepszać plotery Zünd, dostosowując je do aktualnych potrzeb w zakresie cięcia cyfrowego. To wszystko sprawia, że maszyny marki Zünd są niezwykle wydajne i rentowne, a ich wartość pozostaje taka sama przez wiele lat.

Inteligentny i wydajny

Modułowa budowa

Wszechstronnie przetestowany modułowy system narzędzi jest dostępny dla obu belek urządzenia Zund D3. Wybierając potrzebne dla ciebie funkcje plotera, skonfigurujesz własny zestaw narzędzi, czyli własny model D3. Dzięki temu będziesz mógł szybko reagować na zmiany w wielkości produkcji, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze.

Elastyczne zarządzanie narzędziami

Charakterystyczna modułowa budowa ploterów Zünd pozwala na szybką i prostą konfigurację potrzebnych narzędzi. Dzięki temu można szybko reagować na zmiany w wielkości produkcji, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze

Zintegrowana inicjalizacja narzędzi

Szybkość, precyzja, oszczędność czasu: ustawianie noży, frezarek i bigowników odbywa się za pomocą w pełni zautomatyzowanego systemu inicjalizacji w ploterze D3. Ręczna konfiguracja sprzętu w celu ustawienia odpowiedniej głębokości cięcia nie jest już potrzebna.

Imponująca moc i solidne wykonanie

Wysokowydajne plotery Zünd są stworzone do pracy w trybie zmianowym. Dlatego do ich produkcji wykorzystane są solidne komponenty wysokiej jakości. Świadczy o tym nieporównywalnie wysoka jakość, najwyższa niezawodność i imponująca wydajność urządzeń.

Dokładność w każdym calu

Plotery marki Zünd to urządzenia wysokoprecyzyjne. Wszystkie komponenty – od układu napędowego po ostrza tnące, zostały zaprojektowane w taki sposób, by zagwarantować ich pełną kompatybilność, która przekłada się na wydajność produkcji i zadowolenie Klientów.

W pełni zautomatyzowana produkcja - BHS

System przetwarzania Zünd Board Handling System /BHS/ umożliwia produkcję w trybie całodobowym i pozwala ograniczyć liczbę pracowników do minimum. W pełni zautomatyzowany system załadunku i rozładunku sprowadza ilość pracy, którą musimy wykonać tylko do przynoszenia i wynoszenia palet z materiałami.

Ergonomia i funkcjonalność

Urządzenie Zund D3 można dowolnie modyfikować i automatyzować poprzez dodawanie różnego rodzaju przedłużeń i systemów przetwarzania materiałów. Znacząco zwiększa to produktywność plotera i ogranicza do minimum ręczną obsługę urządzenia. Ergonomiczna budowa ploterów Zünd znacznie ułatwia pracę operatorowi sprzętu, co skutkuje jeszcze wyższą wydajnością urządzenia.

Podwójne belki = maksymalna produktywność

W zależności od rodzaju wykonywanego zadania, przepustowość urządzenia można podwoić dzięki niezależnej pracy dwóch belek. Inteligentne sterowniki plotera optymalnie pozycjonują materiały między dwoma belkami, gwarantując w ten sposób najwyższą możliwą wydajność.

Dostępne rozmiary

Urządzenie dostępne jest w wielu opcjach różniących się rozmiarami stołów. Dzięki temu możesz dopasować rozmiary powierzchni roboczej do indywidualnych potrzeb.

D3 L-3200 3200×1800mm
D3 XL-3200 3200×2740mm
D3 XL-3200 3200x2270mm
D3 3XL-3200 3200x3210mm

Do pobrania

Back to top
Dlaczego Zund